Ultra Boosty ty jsou hoosty

Ultra Boosty ty jsou hoosty

Rok 2015 přinesl nejen legalizaci sňatků homosexuálních párů v USA, ale především nový model skvělých tenisek, který adidas pojmenoval adidas Ultra Boost. Proč právě ultra? Protože jsou ještě více vychytané, no jednoduše ultra. Podrážka boostů byla vylepšena o 20% větším množstvím energetických kapslí. Váš krok bude ještě lehčí, ač by se tomu oproti původním adidas Boost dalo věřit jen těžko.

Podle nezávislých testů a recenzí na internetových magazínech, jako je slavný Hypebeast, SneakerFreaker nebo Complex vynesla kolekce Ultra Boost značku adidas zase o level výš. Čím to bylo, je téměř jasné. Došlo k vylepšení samotné Boost podrážky, ale navíc začal adidas vyrábět boty ještě více odlehčené, a to díky změně podoby horní části obuvi. Začalo období tak skvělého Primeknitu.

Primeknit, jak jistě anglický název napoví, je speciální prémiové textilní provedení horní části obuvi. V praxi to znamená, že se jedná o tenký, superlehký, ale hlavně naprosto prodyšný a padnoucí textil, který zaručí maximální pohodlí vašich nohou. Materiál obuvi je tak příjemný a sedí na nohu, že je teniska téměř srovnatelná s ponožkou. Ale nebojte se, chodidlo je tak akorát fixované a především v těch místech, které potřebujete zpevňovat.

Ruku v ruce s primeknitem jde uncaged provedení tenisek, kdy byly odstraněny pevné části na bocích obuvi, které byly zpravidla tvořeny třemi proužky adidas. Primeknit a uncaged dohromady jen potvrzuje, že adidas Ultra Boost patří k těm pravým volbám na trhu. Uncaged boosty jsou TAK pohodlné, že je to prostě must have kousek.

A co je lepší, než potvrzující důkaz? Tak například slavný a vážený magazín Hypebeast vytvořil společně s adidasem v roce 2015 speciální kolaboraci. Vytvořili Hypebeast X adidas Consortium Ultra Boost vylepšené o stylové prvky, ale především možností pomocí čipu sledovat každý krok, no to je opravdu cool, co myslíte? Sledujte, co se kde šustne, ať vám třeba podobný pár rozhodně neuteče. 🙂

adidas Ultra Boost Primeknit

adidas Ultra Boost Primeknit

adidas Ultra Boost Uncaged

adidas Ultra Boost Uncaged

adidas Boost system

adidas Boost system

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.