Pociťte opravdu čistý boost

Pociťte opravdu čistý boost

Už jste si jistě všimli, že adidas bombarduje svět jednou teniskovou bombou za druhou a není tomu jinak v případě skvělých a jedinečných adidas Pure Boost. Boost technologie je známá už od roku 2013, kdy udělal adidas opravdovou díru do světa sportovců i milovníků lifestyle tenisek, které zrovna frčí. A jede dál, protože vychytávek není nikdy dost a je čím dál jednodušší převést skvělé myšlenky ve skutečnost.

Vědci a designéři rozhodně neusínají na vavřínech a neustále vymýšlí nové a nové věci. Jako třeba teď, v roce 2017, kdy přišel adidas s novým modelem Pure Boost, jehož podrážka je tvořená kompletně z energetických boost kapslí. Po 3 letech se dočkaly nového vylepšení a rozhodně nejde o krok stranou, právě naopak.

Pure Boost tenisky jsou ideální především do ulic města, právě díky jejich tvarování, ušití svrchní části obuvi, vychytané podrážce, skvělému odvětrávání paty a speciálnímu systému zavazování. Každý krok městem se pak stane požitkem a nic vás na cestě nepřekvapí, ať už se zrovna vydáte na procházku se psem, na kávu do města nebo v Pure Boostech uběhnete několik kilometrů pro zdravou kondici vašeho těla. Je to jen na vás, protože tenisky jsou vyrobené na všechny druhy povrchů, které ve městě můžete potkat, a to od betonu, přes dlažbu až po krásně upravený trávník, ale na ten pozor, ne vždy na něj můžete šlapat :). Dokonce je můžete nosit i bez ponožek. Stačí jen vyzkoušet a užívat si ten pocit.

Pletený svršek obuvi se přizpůsobí každému jejímu majiteli maximálně na nohu a vaše pohodlí je zaručeno u všech boost tenisek. A není tomu jinak ani u Pure Boost. Do popředí vlastností tenisek se dostává pocit z jejich nošení, ne jen jejich vzhled. A proč se vlastně adidas Pure jmenují právě Pure Boost? Protože chodit v nich je jako vznášet se vzduchem jako peříčko. Tak pozor, ať s nimi neodletíte. 🙂

adidas-Pure-Boost-Core-Black-on-foot adidas-Pure-Boost-White-03 ADIDAS-PURE-BOOST-ALL-TERRAIN-_TRIPLE-BLACK_-_SCHWARZ_-_1-von-4_ (1) adidas-pure-boost-ltd-grey

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.