Boostni se naplno

Boostni se naplno

Kdo by se nechtěl cítit jako pravá světová star, jakou je třeba Kanye West a obouvat boty, ve kterých vyráží na své vyprodané koncerty? Poznejte jedny z nejpohodlnějších tenisek současnosti na vlastní chodidla.

Adidas Boost system byl speciálně vyvinut v Německu pro sportovní účely. Ale jak tomu tak v trendech bývá, boosty se rychle dostaly i mezi lifestyle obuv všech barev a designů a dočkaly se i mnoha limitovaných kolekcí. A není se čemu divit, protože komfortnější obuv jste na noze ještě neměli.

Co to vlastně ten boost system je? Jen před pár lety přišel adidas na trh právě s boost systémem. Jedná se o speciální energické kapsle, které společně tvoří podrážku boost tenisek.  Tato technologie, kterou vlastní pouze firma adidas, byla průlomem na trhu komfortních a kvalitních tenisek po celém světě. V roce 2014 byly dokonce vybrány magazínem Complex, se svým modelem Pure Boost, jako nejlepší tenisky roku.

To nás dostává k další důležité informaci, a tou je právě modelové zastoupení tenisek s boost systémem. Pohodlí vašich nohou zaručí modely adidas ADV Boost, adidas Barricade Boost, adidas Crazylight Boost, adidas Energy Boost, adidas Futurestar Boost, adidas Pure Boost, adidas Response Boost, adidas Revenge Boost, adidas Stan Smith Boost, adidas Supernova Boost, adidas Superstar Boost, adidas Ultra Boost a v neposlední řadě adidas Volley Boost, a to vše vždy ve variantě pánské i dámské.

Jedním z nejznámějších modelů je právě Ultra Boost, který se těší velkým úspěchům, jelikož oproti původním Pure Boost v sobě mají tenisky ještě více boostu, tedy dokonalého uložení chodidla a skvělého odpružení každého kroku. Tenisky, které zaručí vašim nohám pohodlí světových sportovců a nebudete je chtít sundat. Udávej ten pravý styl s adidas Boost kdekoli a kdykoli, ať je to v tělocvičně, na dráze nebo na ulici. Boostni se naplno s unikátními adidas Ultra Boost.

No Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published.